СРБИЈА ИМА НОВОГ РЕКОРДЕРА У БАЦАЊУ КУГЛЕ: Синанчевић надмашио учитеља хицем од 21,88 метара (ВИДЕО)
ВЕЛИКИ дан за српску атлетику и Армина Синанчевића. Он је на митингу у Бару бацио нови национални и балкански рекорд 21,88 метара.
Фото: EPA-EFE/DIEGO AZUBEL
Занимљиво је то да је 24-годишњак из Пријепоља оборио рекорд који је још пре 23 године поставио његов тренер Драган Перић.
Он је сада већ давне 1998. године бацио куглу 21,77 метара, а сада га је његов ученик престигао.
Синанчевић је тако побољшао свој претходни најбољи резултат за чак 63 центиметра који је забележио на шестом "Сербиа опен" митингу који је одржан у фебруару ове године.
- Драго ми је што сам остварио државни и балкански рекорд на почетку летње сезоне. Настављамо са припремама за Олимпијске игре. Поздрав, уживајте - јавио се Армин поруком на инстаграму после великог резултата.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
"КЕЦ" НА БАЛАИДОСУ: Победа враћа Селту на место које води у Европу идуће сезоне
СЕЛТА и Осасуна отварају 23. коло Ла Лиге дуелом у Вигу пред пуним трибинама "Балаидоса" (21.00), где домаћин тражи повратак на победнички колосек и останак у борби за Европу.
06. 02. 2026. у 07:30
РУСИЈА У ШОКУ: Овоме се није надала! Ево шта су Енглези управо урадили Русима!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Енглеске. И то баш на почетку великог догађаја, а од данс је у току спектакл - Зимске олимпијске игре 2026.
06. 02. 2026. у 17:00
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (5)