ПАРАЋИНСКЕ ГИМНАСТИЧАРКЕ НА «ЕВИТА КУПУ»: Позлатиле се јуниорке у Свилајнцу
Након успешног старта у овогодишњој такмичарској сезони, гимнастичарке из Параћина наступиле су и у Свилајнцу на «Евита купу» у конкуренцији двадесет клубова из Србије и Војводине.
Foto GK Paraćin
ГК Параћин имао је наступе у групним и индивидуалним вежбама – такмичиле су се пионирке, кадеткиње, млађе јуниорке и јуниорке. Јуниорке су се позлатиле, а освојиле су још сребрну и бронзану медаљу, те једно пето место у групним вежбама.
У индивидуалном прогаму резултат је такође био изненађујуће добар: два злата и једна бронза. Златне медаље освојиле су Елена Милетић и Ивана Ђорђевић.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
НИКОЛА СТОЈИЋ: Без проблема можемо да се тркамо за одличје и на ОИ
13. 04. 2021. у 13:20
КАД НЕЋЕ ВАСА ХОЋЕ ДЕК: Аргентинац нови саиграч Покушевског - плата 14, 5 милиона долара
13. 04. 2021. у 13:08
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)