СЈАЈАН МЕЧ У БЕОГРАДУ: Одбојкаши Војводине преокретом стигли до пете везане титуле шампиона Србије

Часлав Вуковић

12. 04. 2021. у 19:45

ОДБОЈКАШИ Војводине из Новог Сада пети узастопни пут су постали шампиони Србије. Они су у четвртом мечу финалне серије савладали као гости Партизан са 3:2 (22:25, 25:19, 21:25, 25:17, 16:14) и укупним резултатом 3:1 у победама освојили 18. титулу шампиона.

СЈАЈАН МЕЧ У БЕОГРАДУ: Одбојкаши Војводине преокретом стигли до пете везане титуле шампиона Србије

ФОТО: ОК Војводина

Сјајан меч одигран је у Београду. Црно-бели су два пута водили, а гости су успевали да се врате и на крају славе у веома напетом петом сету.

Војводина је у одлучујућем сегменту меча водила са 5:2 и 10:6, али Партизан се није предавао, па је успео да дође до 13:13, потом и 14:14. Ипак, Новосађани су након тога освојили два везана поена и славље је могло да почне.

Код победника Павле Перић забележио је 19 поена, Александар Благојевић 16. У редовима Партизана најбољи је био Милан Пепић са 29 поена, док су двојица Лазара Мариновић и Копривица забележили по 12 поена.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на Бернабеу

ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на "Бернабеу"

МЕСТО у осмини финала Лиге шампиона биће решено у Мадриду, где Реал дочекује Бенфику после победе од 1:0 у Лисабону. Гол одлуке у првом мечу постигао је Винисијус, али резултат није био једина тема вечери – дуел је обележио инцидент и прекид због наводног расистичког испада Престијанија према Винисијус, што је додатно подигло тензију пред реванш.

25. 02. 2026. у 06:27

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

ХУМСКА ЗАВИЈЕНА У ЦРНО! Преминуо легендарни фудбалер Партизана