РАДОСАВЉЕВИЋ: Два најлошија издања у каријери
Слободно могу да кажем да два најлошија издања која сам икада приказала у каријери била су на две најважније утакмице у Ђеру, изјавила је рукометашица Србије Сања Радосављевић.
ФОТО: РСС
Рукометашице Србије на турниру у Ђеру пропустиле су историјску шасну да се после 33 године пласирају на Олимпијске игре у Токију, након пораза од Русије и Мађрске у прва два кола.
"Кренула бих од себе… Слободно могу да кажем да два најлошија издања која сам икада приказала у каријери била су на две најважније утакмице у Ђеру. Није био страх у питању, јер сам особа која се не плаши генерално ничега. Немам право објашњење, као да се нека блокада десила. Не бих упирала прстом ни у кога, нити тражила кривца у другим људима или стварима ван терена. Нисам била на свом нивоу и не желим да бежим од истине. Ми јесмо лоше одиграле као тим и јасно је да једна играчица не може много да промени, али апсолутно преузимам одговорност, морала сам много боље", рекла је Радосављевић у интервјуу за сајт 24седам.рс.
Порази и лоша игра у два одлучујућа меча нису били приказ реалног стања српског тима, сматра Радосављевић.
"Оно није била наша игра, то је реално. Можемо много више и много боље, то је јасно. Свакако је једно велико разочарење. Због једне ствари могу да кажем да сам срећна. Често на Балкану, не само у Србији, када дође до лоших резултата онда у екипама дође до конфликта. А ми као тим нисмо имале никаквих проблема ни када смо губиле, а ни када смо изгубиле. И у поразу смо остале заједно, остале екипа, пријатељи…", рекла је она.
"Ово су најтежи порази у нашим каријерама, али драго је што нисмо после тога направиле неки већи хаос, рекле нешто што не мислимо. Поносна сам на све девојке, јер нико од нас није желео да игра лоше. Људи морају да схвате да је нама најтеже, не онима који су навијали, гледали, били део ове приче током два дана. Ми смо цео живот у рукомету, кренуле смо веома младе да играмо, много тога смо уложиле да бисмо стигле до овде. Требало је на терену да урадимо нешто много боље, тога је свака од нас свесна", закључила је Радосављевић.
Препоручујемо
ЦРНОГОРКЕ У ЈАПАНУ! Лавице једина екипа из региона на Олимпијским играма
21. 03. 2021. у 17:39
КУДА ИДЕ ЖЕНСКИ РУКОМЕТ? Цвијић: "Нешто под хитно мора да се мења"
20. 03. 2021. у 22:29
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
ЦЕО СВЕТ ИМ СЕ СМЕЈЕ: Урнебесан снимак из Хрватске шири се планетом брже од било чега (ВИДЕО)
Хрватска је данас у центру пажње љубитеља фудбала.
21. 03. 2026. у 19:44
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)