СРПКИЊЕ НЕПРЕПОЗНАТЉИВЕ ПРОТИВ МАЂАРИЦА: Пораз наших рукометашица, у уторак против Хрватске за други круг

06. 12. 2020. у 15:16

Рукометашице Србије поражене су у другом колу групе Ц на Европском првенству у данском Колдингу од селекције Мађарске 38:26.

СРПКИЊЕ НЕПРЕПОЗНАТЉИВЕ ПРОТИВ МАЂАРИЦА:  Пораз наших рукометашица, у уторак против Хрватске за други круг

EPA-EFE/BO AMSTRUP

Српкиње очигледно нису успеле да се опораве после синоћњег меча и победе против Холандије, па су Мађарице убедљиво дошле до првог тријумфа на турниру.

У редовима репрезентације Србије Сања Радосављевић постигла је пет погодака, док су Слађана Поп-Лазић, Јелена Трифуновић и Јелена Лавко дале по четири гола.

Србија сада има два бода, колико и Мађарска и Хрватска. Холандија је без бодова, али светске ампионке тек треба да играју меч другог кола против Хрватица.

26:38 - Славе Мађарице заслужену победу против Србије.

24:36 - Два гола Николић за смањење ипак превисоке предности Мађарица.

22:36 - Победник је одавно познат, па су и одбране попустиле.

19:33 - Примили смо девет голова из контри, дали само један...

18:32 - У 43. минуту утакмице против Холандије било је 22:16, десет голова више за то време дале су нам Мађарице.

17:31 - Бланка Биро постиже гол са гола за Мађарску.

16:29 -  Десети гол постиже Шацик за 13 разлике.

14:26 - Мађарице су против Хрватске постигле 22 гола, а вечерас за 37 минута четири више.

12:24 - Први гол у другом полувремену постижемо у 34. минуту, али већ у следећем нападу Мађарице опет стижу до +12.

11:22 - Мађарице долазе до 11 голоа предности у 33. минуту.

11:21 - Почело је друго полувреме, у истом ритму као и првом.

Полувреме: 11:20 - Морају много боље у другом делу наше рукометашице уколико желе да се врате у овај меч.

11:20 - Тајм-аут Мађарица у последњем минуту првог полувремена. Девет разлика воде наши северни суседи.

10:19 - Лукач преко крила нерешива енигма заодбрану Србије.

9:16 - Седам голова заостатка у 23. минуту. Узалудне су биле селекторове речи на тајм ауту,  да не може у свакој утакмции да се стигне велики заостатак.

ЕПА-ЕФЕ/БО АМСТРУП

8:13 - Стижу у 19. минуту наше противнице до највеће преднсоти од пет голова.

8:12  - Толеришу француске судије пасивне нападе Мађарицама, што оне обилато користе.

7:11 - Србија после тај-аута смањује на 7:10, али већ у следеће нападу примамо нови гол. Одмах затим, промашиле су наше рукометашице други седмерац на утакмици.

6:10 - У 14. минуту селектор Србије Обрадовић узима тајм-аут  након што су Мађарице стигле до четири гола предности.

6:9 - Промашила је седмерац Катарина Крпеж у 12. минуту, у следећем нападу ;ађарице стижу до три гола предности.

5:7 - Мађарице у десеетом минуту стижу до нових два гола преднсоти, после можда и судијске грешке да им додели седмерац.

5:5 - Најпре Трифуновићева првим голом на шампионату смањује предност Мађарица а већ у следећем нападу Србија стже до изједначења.

2:4 - Други гол за Србију постиже Поп-Лазић, али Мађарице узвраћају у селедећем нападу.

1:3 - Мађарице прелазе у вођство после нешто више од два минута игре, користећи играчицу више.

1:0 - Србије је повела у првом минуту, после контранапада.

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна престала да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна "престала" да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

Русија ових дана са поносом истиче да на Европском првенству у боксу чији је домаћин Србија њени такмичари могу да наступају уз сва државна знамења, а и под именом земље из које су, као и да се химна Руске Федерације интонира када неко од Руса дође до златне медаље. Међутим, баш са том химном десио се један неочекивани проблем. А онда је уследила врло емотивна сцена...

28. 04. 2024. у 19:44