УЖАСАН УДЕС ГРОЖАНА: Пробио ограду, болид се преполовио и запалио!
ВОЗАЧ Хаса Роман Грожан доживео је тешку несрећу на старту трке формуле 1 за Велику награду Бахреина.
EPA-EFE/TOLGA BOZOGLU
Француз је после једне кривине нагло скренуо удесно и имао је контакт са Данилом Квјатом из Алфа Таурија.
Пoтом је ударио у заштитну ограду и том приликом се болид преполовио и запалио. Брзом реакцијом особља на стази „Сакир“, али и самог Грожана избегнута је велика трагедија.
Одмах потом трка је прекинута, а неколико минута трајала неизвесност око тога да ли је Грожан добро, да би се његов тим брзо огласио.
Из Хаса су поручили да у контакту са њим преко радија и да је добро.
Препоручујемо
ВЛАДИМИР ГАЋИНОВИЋ: Спреман сам за изазове који ме чекају у Радничком
29. 11. 2020. у 15:31
У ЧАСТ ЕЛ ПИБЕУ: Наполи вечерас игра у дресовима посвећеним Марадони (ФОТО)
29. 11. 2020. у 12:04
У ЧАСТ ЕЛ ПИБЕУ: Наполи вечерас игра у дресовима посвећеним Марадони (ФОТО)
29. 11. 2020. у 12:04
ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ! Ево ТИП тикета за среду
ПОНОВО су наши типстери били на висини задатка, у ритму дочекујемо 2026. годину!
31. 12. 2025. у 07:00
НЕВЕРИЦА У ДЕНВЕРУ! Нове информације о повреди Николе Јокића (ВИДЕО)
Денвер је поражен на гостовању Кливленду, међутим то сада мање брине навијаче Нагетса, пошто се у дворани појавио Никола Јокић и бодрио своје саиграче.
03. 01. 2026. у 08:27 >> 08:27
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)