ТРАГЕДИЈА У РУСИЈИ: Боксер убио човека једним ударцем (ВИДЕО)
НЕКАДАШЊИ руски боксер Михаил Старцев, оптужен је за убиство 40-годишњег Павела Рохлова.
Илустрација спорт Фото Dephositos
Руски медији наводе да је Старцев после сукоба у ноћном изласку једним ударцем усмртио Рохлова, пошто је овај пао и ударио главом о бетон, а затим и преминуо.
До чарки је дошло када је кик-боксерка Лилија Воргушина, која се налазила у друштву Старцева, напала једну хендикепирану особу, а Рохлов се умешао и покушао да их раздвоји.
Нажалост, исход је фаталан, а несрећни Рохлов је иза себе оставио жену и троје деце.
Наши предлози: "Тип" - тикет за понедељак
За почетак нове радне недеље смо вам спремили следеће предлоге.
04. 05. 2026. у 06:53
Иран гледа и не верује: Ево шта је сад урадио Доналд Трамп
Док је на снази и даље крхко примире, које је прекинуло напад на Иран започет од стране САД и Израел (чиме су изазвали и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију), и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... А сада у први план долази и евенутално (не)учешће Ирана на Светском првенству у фудбалу, у коме су и Сједињене Америчке Државе један од домаћина.
04. 05. 2026. у 12:25
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (2)