ЉУБАВ ПРЕМА ОДБОЈЦИ: Пољаци навијали из аутомобила

НИ корона вирус не може да угаси љубав Пољака према одбојци.

ЉУБАВ ПРЕМА ОДБОЈЦИ: Пољаци навијали из аутомобила

Фото: Пзпс.пл

Актуелни светски прваци су у Зелоној гори одиграли пријатељски меч са Немачком (3:2 – 18:25, 23:25, 25:17, 25:22, 15:10),а навијачи су дуел гледали преко видео бима из својих аутомобила, на месту на којем је биоскоп за четвороточкаше.

Иначе, у дворани није било публике.

У Пољском савезу су најавили да ће и мечеве дама са Естонијом (26.јула) и Швајцарском (28.јула) у Лођу љубитељи одбојке моћи да гледају у биоскопу за аутомобиле.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ШИПТАРИ ПОНИЖАВАЈУ СРБЕ НА ВИДОВДАН: Упуство терориста нашем народу како да се понаша у својој земљи (ФОТО)