ЛАКО ЈЕ СА ЛЕГЕНДОМ: Рукометашице Црвене звезде, уз најтрофејнију рукометашицу света, закорачиле ка Лиги Европе убедљивим тријумфом

Слободан Крстовић

27. 09. 2025. у 18:00

РУКОМЕТАШИЦЕ Црвене звезде су у првој утакмици првог кола квалификација за групну фазу Лиге Европе на Бањици очекивано савладале Споно Иглс са 37:23 (15:10). Реванш је већ сутра (15.30) у „храму српског ватерпола“, а јасно је да ће тај дуел бити само формалност и да су се Београђанке већ пласирале у другу рунду.

ЛАКО ЈЕ СА ЛЕГЕНДОМ: Рукометашице Црвене звезде, уз најтрофејнију рукометашицу света, закорачиле ка Лиги Европе убедљивим тријумфом

Foto: Profimedia

Швајцаркиње су у првом полувремену пружале отпор до 11:10, када Беогађанке серијом 6:0 стичу недостижних 17:10.

Водиле су шампионке Србије и са 15 голова разлике.

У Звезди су најефикасније биле: Сара Гаровић са 8, Александра Стаменић и Теодора Величковић са 7 и Јована Скробић са 6 голова. Легендарна Катрин Лунде меч је завршила са 11 одбрана.

Бонус видео:   ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Страхиња Тривковић дипломата знања и спорта

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КРИЗА НА СТАМФОРД БРИЏУ: Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.

13. 12. 2025. у 07:30

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (0)

ЦЕЦА МЕ ЗВАЛА ДА ЖИВИМ КОД ЊЕ: Слађа Алегро завршила на улици, кућа страдала у поплави