СРБИ У ПОЛУФИНАЛУ: Мартин Мачковић и Николај Пименов се боре за улазак у финале дубл скула на Светском купу
МАРТИН Мачковић и Николај Пименов пласирали су се у полуфинале дубл скула на Светском купу у Луцерну. Наш најбољи веслачи доминирали су у свој квалификационој групи и освојили су убедљиво прво место.
Фото: Профимедиа
Узданице Србије силовито су кренули од старта и брзо су преузели лидерску позицију. Ниједног тренутка нису испуштали прво место, а штоперицу су заставили на 6:17,64. Били су скоро за две секунде бржи од Швајцараца Кеија Шетцела и Рафаела Ахумаде.
Сутра (11.05) ће се борити за улазак у недељно (12.57) А финале. Утешно, Б финале је од 9.45.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ХОЛАНД ПРОТИВ КЕЈНА: Гол-машине у борби за полуфинале Светског првенства!
Ерлинг Холанд и Хари Кејн предводиће своје репрезентације у једном од најатрактивнијих четвртфинала Светског првенства 2026, где ће се у Мајамију на "Хард рок стадиону" састати Норвешка и Енглеска (23.00).
11. 07. 2026. у 07:00
ПАРТИЗАН ДОБИО ПОНУДУ КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА?! Милиони стижу у Хумску за Угрешића
Српски фудбалер, Огњен Угрешић, ускоро би могао да пређе из Партизана у Болоњу.
09. 07. 2026. у 17:21
МУРИЊО НЕЋЕ ДА ЋУТИ: "Срамота, ово је пљачка - усред бела дана! Зашто само Аргентини? Фудбал заслужује боље..."
ФУДБАЛЕРИ Аргентине после нестварног преокрета елиминисали су Египат у осмини финала Светског првенства.
08. 07. 2026. у 18:20
Коментари (0)