ЦРНО-БЕЛИ СЈАЈНИ У ЗАГРЕБУ: Веслачи и веслачице Партизана освојили 11 медаља на међународној регати "Кроација опен" на Јаруну
ВЕСЛАЧИ Партизана блистали су протеклог викенда на "Кроација опену" на стази Јарун у Загребу. Црно-бели су саопштили да су у конкуренцији преко 60 клубова освоји пет златних, три сребрне и три бронзане медаље.
Фото: Профимедиа
Одскочили су Николај Пименов и Мартин Мачковић, који су у скифу освојили прво и друго место, а дубл скулу злато. Јована Арсић је са Еленом Орјабинскајевом била најбржа у двојцу. Милош Васић је у двојцу са Душаном Славнић из Црвене звезде био трећи.
Четверац Партизана и Звезде ( Славнић, Пивач, Беђик, Васић) освојио је прво место. У скифи за лаке веслаче бронзу је освојио Милош Бошков (Тамиш),а лаки двојац Данбиуса (Бундало, Којић) био је трећи.
У јуниорској и кадетској конкуренцији низале су се медаље и код веслача и веслачица, којима је ово уједно била изборна регата за улазак у репрезентацију.
Препоручујемо
ЗАШТО, ЗАШТО БРЕ? Новак Ђоковић загрмео на судије током четвртфинала Аустралијан опена
28. 01. 2026. у 07:09
ПОБЕДА ЗА ПЕРФЕКТНУ ГРУПНУ ФАЗУ: Импресивни наступи "тобџија" најављују напад на европску круну!
ЛИДЕР групне фазе Лиге шампиона, Арсенал дочекује казахстански Каират у среду увече на Емирејтсу (21.00), у обрачуну првопласиране и последњепласиране екипа лигашке фазе. Тобџијама је потребан само бод како би математички потврдиле прво место пред нокаут фазу, док гости играју за част и бег са самог дна табеле.
28. 01. 2026. у 07:10
РУСИЈА СЛАВИ: Естонија кренула да зарије нож у леђа Русима - ево шта је управо доживела
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису биле тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца, али... наставак је ипак обрадовао Русе.
27. 01. 2026. у 12:45
ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)
КАТАСТРОФАЛНО невреме које је погодило југ Италије изазвало је незапамћену штету, а најкритичније је на Сицилији, где се у граду Нишемију урушио чак четири километра дуг део литице. Због клизишта је више од хиљаду људи хитно евакуисано, јер је клизиште буквално однело земљу испод кућа.
27. 01. 2026. у 11:26
Коментари (0)