А ЗА МЕДАЉУ... Ево колико је Ангелина Топић зарадила освајањем сребра на Европском првенству
Ангелина Топић је у недељу, 9. марта, своју колекцију медаља допунила сребром са Европског дворанског првенства.
FOTO: Tanjug/AP
Млада српска атлетичарка је у финалу скока увис прескочила 1,95 метара, што јој је било довољно за друго место у Апелдорну. Та сребрна медаља на континенталном шампионату јој је донела и позамашну своту новца.
Ангелини за сребро на Европском првенству у дворани следује 15.000 евра. Такође, иста свота иде и њеном тренеру и оцу, Драгутину Топићу, који је посебно емотивно пратио такмичење и борбу своје ћерке за одличје.
Топићева нема много времена за славље, јер ће већ за 10 дана у Нанђингу у Кини, где се одржава Светско дворанско првенство, покушати да дође и до прве сениорске медаље са Светског првенства у атлетици.
БОНУС ВИДЕО: Спортски скандал који је ушао у историју
ЈУВЕ НАПАДА ЛИГУ ШАМПИОНА: Победа против тима из доњег дома води "стару даму" у врх табеле!
ДРУГИ део сезоне Јуве ће отворити пред својим навијачима на "Алијанц стадиону" где ће угостити редовну муштерију, екипу Кремонезеа (20.45).
12. 01. 2026. у 07:30
СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача
НАУЧНИЦИ упозоравају на озбиљан еколошки ризик од напуштене америчке војне базе Камп Сенчури, познате као „град под ледом“, коју је случајно поново открио НАСА-ин радар 2024. године дубоко испод леденог покривача Гренланда.
10. 01. 2026. у 15:43
Коментари (0)