ПЕРЕЗ СЕНИОР ЈАСАН: Серхиов повратак у Формулу 1 ће бити историјски
СЕРХИО Перез још није показао своју најбољу верзију.
Foto: Profimedia
Ово поручује његов тата Антонио у разговору за мексичке медије. Упркос томе, што је доскорашњи возач Ред була отпуштен на крају прошле године после очајне сезоне, то није знак да јe 34-годишњак рекао последњу реч у Формули 1. Бивши возач Заубер, Форс Индије, Рејсинг поинта и Мекларена пропустиће овогодишњу сезону, јер нема обезбеђену екипу.
- Најбоља верзија Серхија ће тек доћи. Учиниће нас све срећне и поносне. Његов повратак ће бити историјски, могу да вас уверим у то. Он је најпознатији Латиноамериканац на свету, изнад је свих фудбалера и медијских личности - каже тата Перез.
Препоручујемо
ПОТВРЂЕНО ИЗ АМЕРИКЕ! Богдан Богдановић одговорио на питање да ли се враћа у Партизан
30. 03. 2026. у 09:31
ЦЕО СВЕТ У ШОКУ ЗБОГ ОВОГА! Пљује по Србији, а на терену прича српски! Сада послао никад срамнију поруку о Косову
30. 03. 2026. у 08:50 >> 08:56
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Ево шта су сад урадили у Загребу - и тиме се још и хвале (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске тичу се - прошлости. Неко ће рећи измишљене, неко "па и не баш", али свакако, привукле су велику пажњу.
28. 03. 2026. у 19:38
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)