АЛБАНСКИ ХАОС: Русија слави, ривали "чупају косу" због невероватног догађаја у Тирани
АЛБАНСКИ ХАОС: Русија слави, Французи "чупају косу" због невероватног догађаја у Тирани
Фото: Борба.ме
Спорт је добио једну занимљиву, помало нестварну епизоду.
Албанија је место дешавања радње ове приче.
Тачније, Тирана.
Главни град Албаније је, наиме, ових дана домаћин Светског првенства у рвању грчко-римским стилом.
Рвање грчко-римским стилом / creenshot / Eurosport
Тамо је једини представник наше земље Али Арсалан освојио бронзану медаљу у категорији до 72 килограма (чиме је дошао до четвртог одличја за Србију на великим такмичењима, пошто се на претходним шампионатима света окитио златом и бронзом, а са Европског првенства има још једно бронзано одличје).
Али, дан касније, организатори, а нарочито француска делегација, нашли су се у проблему.
Наиме, меч за бронзану медаљу у категорији такмичара до 63 килограма требало је да почне, а на борилишту је стајао само Рус Садик Лалајев. Од његовог ривала, француског рвача Рожеа Клемона - ни трага, ни гласа.
Тада је стигла вест у дворану:
Клемон је остао "заробљен" у саобраћајном колапсу у Тирани и, колико год да су Французи молили да се борба за одличје одложи, од тога није било ништа.
БОНУС ВИДЕО: Судија морао да успава ММА борца
Препоручујемо
РУС РАДИ НОВАКУ "О ГЛАВИ"! Ђоковић ово није очекивао, очајнички потез руског тенисера!
30. 10. 2024. у 16:59
ЗЛОСТАВЉАО ГА БИВШИ СЕЛЕКТОР СРБИЈЕ?! Чувени фудбалер јавно открио шта се дешавало!
30. 10. 2024. у 16:22
КО ЋЕ НА МЕГДАН БАРСИ? Мадридски великани укрштају копља у полуфиналу Суперкупа Шпаније!
ГРАДСКИ ривали Атлетико Мадрид и Реал Мадрид поново ће укрстити копља, овога пута у полуфиналу Суперкупа Шпаније (20.00) који се и ове године одржава Џеди. Улог је огроман, финале против Барселоне и прилика за први трофеј у 2026. години.
08. 01. 2026. у 08:00
ДОСАД НЕЗАБЕЛЕЖЕНО! Новак Ђоковић снимљен како моли за ово (ВИДЕО)
Новак Ђоковић се побринуо да најновије вести из тениса - буду несвакидашње.
06. 01. 2026. у 15:38
КАКО ИЗГЛЕДА ЖИВОТ У НАЈХЛАДНИЈЕМ МЕСТУ НА СВЕТУ? Село у којем се аутомобили не гасе, телефони не раде, а деца иду у школу на –50°C
ПРОСЕЧНА температура у граду зими пада на -58 степени Целзијуса...
07. 01. 2026. у 18:20
Коментари (0)