ПОБЕДА НА СТАРТУ ЛИГЕ ШАМПИОНА: Ватерполисти Новог Београда савладали тим из Букурешта

Јелена Симаиновић

08. 10. 2024. у 20:30

Ватерполисти Новог Београда победили су екипу Стеауе из Букурешта резултатом 11:7 почетвртинама 3:3, 1:1, 2:2, 5:1, у мечу првог кола Лиге шампиона.

ПОБЕДА НА СТАРТУ ЛИГЕ ШАМПИОНА: Ватерполисти Новог Београда савладали тим из Букурешта

Фото архива ВН

Најефикасинији екипи Новог Београда били су Димитриос Скумпакис и Ђорђе Вучинић са по четири гола. Најбољи у тиму Стеауе био је Влад-Лука Георгеску са два постигнута гола.

Стеауа је на почетку меча повела 3:0, екипа Живка Гоцића је у четвртој четвртини успела да сломи отпор гостију из Букурешта и дође до прве победе у Лиги шампиона.

Нови Београд ће у следећем колу играти против Орадее, док ће се Стеауа састати са Хановером.

До очекиваног тријумфа и наставка успешног резултатског низа, јер су Милош Ћук и истали изабраници, у односу на прошлу сезону, драстично измењеног састава Живка Гоцића, претходно "потопили" Приморац и Јадран (С) у регионалном такмичењу. 

БОНУС ВИДЕО КАКВА ПОДРШКА! Велики број навијача бодри Звезду у Паризу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦЕО СВЕТ У ШОКУ! Ево шта су урадиле фудбалерке Ирана на првој међународној утакмици откако су Америка и Израел напали њихову земљу (ВИДЕО)

ЦЕО СВЕТ У ШОКУ! Ево шта су урадиле фудбалерке Ирана на првој међународној утакмици откако су Америка и Израел напали њихову земљу (ВИДЕО)

Док траје напад на Иран, који су започели САД и Израел, али и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... Али, мало ко је очекивао оно што су урадиле иранске фудбалерке.

03. 03. 2026. у 15:54

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.

03. 03. 2026. у 20:21

Коментари (0)

Бледило, главобоља и мањак снаге: Ево шта може да стоји иза ових проблема