ПАРАЋИНЦИ У КЕНДО РЕПРЕЗЕНТАЦИЈИ: Учествовали на светском првенству у Милану

ЧЛАНОВИ параћинског Спортског клуба „Катори“ као део репрезентације Србије учествовали су на Светском првенству у Милану.

ПАРАЋИНЦИ У КЕНДО РЕПРЕЗЕНТАЦИЈИ: Учествовали на светском првенству у Милану

Фото: Фејсбук(Спортски савез општине Параћин

На овом великом интернационалном такмичењу Јелисавета Милетић и Мила Јововић су биле део сениорске женске репрезентације Србије, а Вељко Карић, Лука Илић и Страхиња Ћајић - мушке.

Наша женска репрезентација се пласирала у осмину финала, где је изгубила од репрезентације Холандије, тако да се сврстала у 16 најбољих тимова на свету, што је велики успех.

 У индивидуалним борбама најбољи резултат остварио је Лука Илић, Параћинац, који се сврстао у групу  64 најбоље кендоке из преко 60 земаља са свих меридијана.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Како је Каленић пијаца изабрана међу најлепше на свету?