СРБИЈА СВЕ МОЋНИЈА НА ОЛИМПИЈСКИМ ИГРАМА: Наши бициклисти изборили трећу визу за Париз
Бициклистима Србије додељена је и трећа норма за учешће на предстојећим Олимпијским играма у Паризу, саопштено је из Бициклистичког савеза Србије.
Foto: Profimedia
- Међународна бициклистичка унија (УЦИ) обавестила је Бициклистички савез Србије да је после две раније изборене норме нашим бициклистима додељена и трећа. Ово је историјски успех српског бициклизма, јер никада раније на ОИ није учествовало толико наших бициклиста - саопштено је из Бициклистичког савеза Србије.
Србија ће на Олимпијским играма у Паризу уз такмичаре у друмској трци и за жене и мушкарце, имати представника и у трци на хронометар за жене.
- Кандидаткиња за трку у вожњи на хронометар у Паризу је Ирина Стевановић која вози за БК Једноту из Шида. Ирина је недавно постала шампионка Србије, управо у вожњи на хронометар. Када је чула лепе вести моментално се, наравно сва пресрећна, спаковала и отишла на висинске припреме како би што боље дочекала трку у Паризу - изјавио је председник Бициклистичког савеза Србије Душан Гојић.
Индивидуални хронометар за жене биће вожен 27. јула у Паризу.
Олимпијксе игре биће одржане од 26. јула до 11. августа.
БОНУС ВИДЕО ФРКА, АЛИ НЕ ВЕЛИКА: Мањи пожар у метро станици код које су окупљени српски навијачи у Минхену
Препоручујемо
КАКО ЋЕ ДАНАС ИЗГЛЕДАТИ ПАРТИЗАН? Црно-бели сезону настављају без човека који је саставио овај тим
КОШАРКАШИ Партизана ће у 14. колу Евролиге угостити Бајерн Минхен.
04. 12. 2025. у 08:39
ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...
ЛЕГЕНДАРНИ шпански тренер Пабло Ласо први је кандидат за клупу Партизана, преноси "Спортал".
04. 12. 2025. у 19:46
ЈОВАНИН НОВИ ДЕЧКО: Спортиста, бизнисмен, син југословенског рекордера (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА Јована Јеремић већ неко време ужива у љубави са боксером Милошем Стојановићем Тигром, сином југословенског кикбоксера Гидре који је поставио светски рекордер.
04. 12. 2025. у 12:31
Коментари (0)