МИКС НАША НАЈВЕЋА НАДА: Јелена Контић и Иван Мартиновић бориће се сутра (17.35) у финалу дуета слободни програм у синхроном пливању на ЕП

Слободан Крстовић

11. 06. 2024. у 13:23

НАШЕ највеће наде у уметничком пливању Јелена Контић и Иван Мартиновић надметаће се сутра (17.35) у финалу дисциплине микс дует слободан програм. Ривали нашем тандему у борби за медаљу су парови из Италије, Португалије, Бугарске, Велике Британије, Шпаније и Немачке. Иначе, данас (16.30) се на отвореном базену "25. мај - Милан Гале Мушкатировић" у финалу дисциплине соло технички стил такмичи Сара Стојановић.

МИКС НАША НАЈВЕЋА НАДА: Јелена Контић и Иван Мартиновић бориће се сутра (17.35) у финалу дуета слободни програм у синхроном пливању на ЕП

фото милош вукадиновић

На Ади Циганлији сутра стартује такмичење у пливању на отвореним водама. Прве крећу даме (9.00) које ће се борити за медаље у трци на 10 километара. Србију представља 17-годишња Маша Цветковић. Три сата касније стартују и мушкарци на 10 км.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на Сент Џејмсис парку би требао да обилује великим бројем погодака

ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на "Сент Џејмсис парку" би требао да обилује великим бројем погодака

"СЕНТ Џејмсис парк" ће у уторак поново бити домаћин европског спектакла, пошто Њукасл дочекује Барселону (21.00) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Биће то други дуел ова два клуба на истом стадиону у последњих шест месеци, али је овај далеко битнији од првог који је припао Каталонцима резултатом 2:1.

10. 03. 2026. у 07:10

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.

07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05

Коментари (0)

МАЊА ПОТРОШЊА, ВЕЋА СТАБИЛНОСТ: Енергетска ефикасност у служби јавног здравља