ЦРНО ИМ СЕ ПИШЕ: Озбиљно упозорење за руске спортисте пред Олимпијске игре
Олимпијске игре у Паризу одржаће се у тешким условима који ће створити реалне претње по Русе који у то време могу боравити у Француској, изјавио је у интервјуу Спутњику директор Првог европског департмана у Министарству спољних послова Русије Артјом Студеников.
Фото: Пиксабеј
Дипломата је објаснио да се ради и о „константно високом нивоу терористичке претње, неповољној криминогеној ситуацији, као и свеобухватној русофобији“.
- Да не говоримо о таквим практичним непријатностима као што је немогућност коришћења руских банковних картица, ограничења плаћања роба и услуга готовином, недостатак директних авионских линија - додао је Студеников.
Он је истакао да су на сајту конзуларног одељења руске амбасаде у Француској објављене препоруке руским грађанима који планирају да путују у Француску током Олимпијских игара и посаветовао их је да се са њима упознају.
Олимпијске игре у Паризу одржаће се од 26. јула до 11. августа.
БОНУС ВИДЕО "ЂОКОВИЋ МОЖЕ ДА ИГРА ЈОШ 2-3 ГОДИНЕ": Горан Иванишевић о Новаку и будућим плановима
Препоручујемо
ЈУРЕ МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД! Нови Пазар опет победио у фудбалском првенству Србије
09. 03. 2026. у 20:08
ЈОКИЋЕВА ОСВЕТА! Никола се намерачио да великом ривалу покаже где му је место!
ВЕЧЕРАС нас очекује дуел између Нагетса и Тандера, а ми очекујемо да ће Јокић бити посебно мотивисан због дешавања на последњем мечу ових тимова.
09. 03. 2026. у 12:30
ШТА ЋЕ РЕЋИ ЈЕЛЕНА?! Ево шта је Арина Сабелнка радила Новаку Ђоковићу у Индијан Велсу (ВИДЕО)
Најновије вести везане за АТП Индијан Велс 2026, турнир на коме данас наступа и Новак Ђоковић, нису уобичајене.
09. 03. 2026. у 15:39
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)