ИСТОРИЈА ФОРУМУЛЕ 1: Макс Ферстапен изједначио рекорд Ајртона Сене
Актуелни шампион Формуле 1 Макс Ферстапен, возач Ред Була, био је најбржи у квалификацијама за Велику награду Емилио-Ромање на стази у Имоли.
Foto: Profimedia
Холанђанин је имао најбржи круг (1:14,746) и изједначио рекорд легендарног Бразилца Ајртона Сене осмом узастопном "пол позицијом".
Друго место припало је Аустралијанцу Оскару Пјастрију из Мекларена, а треће другом возачу Мекларена Британцу Ланду Норису.
Иза њих пласирао се Шарл Леклер из Ферарија, док је пето место заузео његов тимски колега Карлос Сајнс јуниор.
Трка у Имоли вози се у недељу од 15 сати.
БОНУС ВИДЕО: Ивана Вулета након светског злата
Препоручујемо
ЉАЈИЋ ПУШТЕН ИЗ ПРИТВОРА: Фудбалер Новог Пазара у саставу за утакмицу против Железничара
18. 05. 2024. у 16:27
НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, "трешњице" трећи узастопни тријумф на Театру снова
МАНЧЕСТЕР јунајтед ће и другог понедељка заредом спустити завесу на коло Премијер лиге, када на „Олд трафорду“ угости Борнмут (21.00) у мечу који може много да каже о стварном домету тима Рубена Аморима.
15. 12. 2025. у 09:00
РУСКА БАБА ЗАПРЕПАСТИЛА ЦЕО СВЕТ: Има 77 година и управо је урадила - ово (ВИДЕО)
Најновије вести везане за Русију - тичу се једне баке.
15. 12. 2025. у 16:19
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)