НЕМАМ КРИСТАЛУ КУГЛУ: Шеф тима Мерцедеса (ни)је сигуран да ће тим бити у врху

С. Р.

19. 02. 2024. у 20:52

БЛЕФ или реалност? Шеф тима Мерцедеса Тото Волф сматра да није могуће предвидети хоће ли се екипа опет борити за победе у предстојећој сезони Ф1.

НЕМАМ КРИСТАЛУ КУГЛУ: Шеф тима Мерцедеса (ни)је сигуран да ће тим бити у врху

FOTO: Tanjug/AP

- Мрзимо да губимо и то је оно што нас мотивише. Међутим, то не значи да не уживамо у изазову да се вратимо у врх, радимо све што је у нашој моћи да решимо проблеме и то радимо као тим - рекао је Волф.

Остао је Немац удржан било каквих прогноза.

- Нема чуда у нашем спорту. Са друге стране, имамо високе амбиције. Ред Бул је поставио стандард који сви желе да достигну као и ми. Не знам да ли ће се то догодити, немам кристалну куглу да то предвидим - констатовао је Волф.

Иначе, болиди ће се у среду први пут наћи на стази у оквиру предсезонских тестирања у Бахреину, а сезона почиње на истом месту 2. марта.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.

12. 03. 2026. у 11:14 >> 11:14

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

„И ЈЕДАН ЈЕ МНОГО“: Удружење приређивача игара на срећу СПИС покренуло програм едукације младих