ПОДЕЛА ПЛЕНА КРАЈ ИБРА: 15. коло Супер Б лиге за рукометаше

Горан Ћировић

19. 02. 2024. у 12:12

Утакмицама 15. кола минулог викенда настављена је првенствена трка за бодове у оквиру рукометне Супер Б лиге, група „Исток-Запад“.

ПОДЕЛА ПЛЕНА КРАЈ ИБРА: 15. коло Супер Б лиге за рукометаше

Г.Шљивић (архива)

Рукометаши краљевачког Металца уписали су и свој први реми ове сезоне након што су у новој хали крај Ибра поделили плен са екипом Власотинца – 23:23 (9:12).

Најефикаснији у редовима Краљевчана били су Јован Пеић Тукуљац и Борис Бојковић са по пет погодака, док је код гостију Никола Стефановић постигао седам.

У наредном, 16. колу рукометаше из града на Ибру очекује гостовање у Аранђеловцу екипи Шамота.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КРИЗА НА СТАМФОРД БРИЏУ: Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.

13. 12. 2025. у 07:30

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ: Зашто је трансплантација обрва толико популарна међу женском популацијом?