ЗВЕЗДА ЧЕКА ЖЕЛЕЗНИЧАР: Црвено-беле одбојкашице на Бањици играју са Лајковчанкама
КОД одбојкашица најзанимљивији меч 16. кола Суперлиге игра се у петак на Бањици, где ће Црвена звезда покушати да прескочи на табели Железничар.
FOTO: OSS
У недељу фењераш Раднички дочекује лидера првенства Јединство. Београђанке не знају за победу, а играчице из Старе Пазове за пораз.
ПАРОВИ 16. кола БПШ Суперлиге за одбојкашице, петак: ТЕНТ - Уб (19.00), Црвена звезда - Железничар (19.00). Субота: Партизан - Спартак СУ (16.00), Инђија - Омладинац (18.30), Клек - Срем (19.00). Недеља: Раднички - Јединство СП (15.00).
ТАБЕЛА: Јединство СП 15 победа, ТЕНТ 14, Железничар 12, Ц. звезда 11, Уб 9, Срем 8, Партизан 4, Спартак СУ 4, Инђија 4, Омладинац 4, Клек 2, Раднички 0.
Препоручујемо
КАКАВ ДЕРБИ У СЕРИЈИ А: Везув "прогутао" Јувентус, Наполи се вратио на врх табеле
07. 12. 2025. у 22:54
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.
07. 12. 2025. у 19:40
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)