УЖАС! Француски рукометаш освојио злато на Европском првенству, па ноћ касније оптужен за силовање
Беноа Конку, француски рукометаш, у притвору је због покушаја силовања у ноћном клубу.
Фото АП
Конку је био део француске репрезентације која је пре неколико дана освојила европско злато победом у финалу против Данске.
- У ноћи понедељак на уторак француски репрезентативац је у пијаном стању наводно скинуо панталоне и покушао да сексуално напаствује младу жену, која има 20 година - објавио је Екип.
FOTO: Tanjug/AP
Играча пољског Кјелцеа је зауставио радник обезбеђења и чувао га до доласка полиције.
Бонус видео: Спортски скандал који је ушао у историју
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НЕ, НЕ, САМО ТО НЕ! Црвена звезда сазнала ужасне вести пред први меч у квалификацијама за Лигу шампиона
Како је после меча Црвена звезда - Мачва наговестио Дејан Станковић, сада са сигурношћу можемо рећи - Раде Крунић не игра први меч за Звезду у квалификацијама за Лигу шампиона.
19. 07. 2026. у 12:22
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
Гром ударио директно у стадо оваца, убио 97 са црним носем - не памте смртоноснији удар у историји
ИЗГУБИЛИ године мукотрпног рада и традиције.
18. 07. 2026. у 18:35
Коментари (0)