ЂЕРОНА ПОСЛЕ РЕМИЈА СА ИСЛАНДОМ: Преузимам одговорност за последња два минута

12. 01. 2024. у 21:33

СЕЛЕКТОР рукометне репрезентације Србије Тони Ђерона признао је да он сноси одговорност за последња два минута утакмице у којима су "орлови" испустили предност.

Шпански стручњак истакао је да је публика уживала у доброј утакмици на старту Европског првенства која је окончана без победника - 27:27.

- Честитке Исланду за изузетан меч, сигуран сам да је публика уживала. Честитке мом тиму за 58. минута, а за последња два минута преузимам одговорност - рекао је Ђерона после утакмице.

Српски тим је у финишу меча, у последњих 45 секунди, испустио предност од два гола.

- Не кривим играче ни најмање, могао сам кроз неке промене да реагујем. Можда изгледа као да смо изгубили бод, али смо га гледајући све пре турнира, освојили. Милосављев је био сјајан, одбрана је одрадила посао, грешака је било у нападу, проблема са којима се носимо (болест Орбовића), али на крају рекао сам играчима: "усмерите мисли на Мађарску узимајући у обзир ових 58. минута" - истакао је Ђирона.

Србија наредни меч игра у недељу од 20.30 против Мађарске.

БОНУС ВИДЕО: Спортски скандал који је ушао у историју

БАЈЕР ЈЕ ОБОРИО ЕВРОПСКИ РЕКОРД: Да ли ће се невероватан низ непоражености фармацеута окончати на Олимпику?

БАЈЕР ЈЕ ОБОРИО ЕВРОПСКИ РЕКОРД: Да ли ће се невероватан низ непоражености ''фармацеута'' окончати на ''Олимпику''?

У првој утакмици полуфинала Лиге Европе фудбалери Роме ће на ''Олимпику'' покушати да нанесу први овосезонски пораз Бајеру из Леверкузена (21:00).

02. 05. 2024. у 07:50