БРАВО! Ватерполисткиње Србије победиле Румунију на ЕП, против Чешке за прво место

Ватерполисткиње Србије победиле су селекцију Румуније са 15:4 у утакмици другог кола групе Ц Европског првенства.

БРАВО! Ватерполисткиње Србије победиле Румунију на ЕП, против Чешке за прво место

Н. Параушић

Србију су предводиле Ана Милићевић са три гола, Ника Ратковић, Христина Илић, Неда Мандић, Јована Радоњић и Тијана Лукић су постигле по два.

Српске ватерполисткиње се сутра од 10 сати и 30 минута састају са Чешком у последњем колу у борби за прво место у групи. 

БОНУС ВИДЕО: Циљ ми је био да играм за Звезду или Партизан

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Светско првенство је подигнуто на виши ниво уз ове бонусе и поклоне