ГРБИЋ ОДВЕО ПОЉАКЕ У ПАРИЗ: Европски прваци изборили пласман на Олимпијске игре
ГОДИНА из снова за Николу Грбића и одбојкаше Пољске. После тријумфа у Лиги нација, освајања титуле првака Европе, бело-црвени су се коло пре краја квалификационог турнира групе Ц у Ксијену (Кина) обезбедили и пласман на Олимпијске игре 2024. у Паризу.
ФОТО: Профимедиа
Пољаци су данас савладали Холандију са 3:1 (21:25, 25:17, 25:22, 29:27) и оверили француску визу.
Ове недеље изабранике српског стручњака чека последњи, за њих без такмичарског значаја, дуел са Кином.
Иначе, другом место у групи Ц најближа је Белгија, која је данас савладала Канаду са 3:1 и само их један бод дели од карте за Париз. А сутра ујуто (4.00) играју са Бугарском и велики су фаворити.
Препоручујемо
ХАМАД МЕЂЕДОВИЋ СЕ ПРИДРУЖИО ТЕНИСКОМ БУНТУ: "Можете ли, молим вас, да се померите?!"
04. 02. 2026. у 22:50
ТРЕЈДОВАН ВАЊА МАРИНКОВИЋ: Нове вести из НБА лиге, у све умешан и Крис Пол
04. 02. 2026. у 22:34
ТЕЖАК УДАРАЦ ЗА ДУШКА ИВАНОВИЋА: Италијани не верују шта су доживели од "фењераша"
04. 02. 2026. у 22:31
ГРАДСКИ ДЕРБИ ЗА МЕСТО У ФИНАЛУ: Арсенал има предност из првог меча, али "плавци" се неће предати без велике борбе
Арсенал и Челси састају се у реваншу полуфинала ЕФЛ купа на "Емирејтсу", а домаћи тим у Лондону има благу, али вредну предност из првог меча. "Тобџије" су на "Стамфорд бриџу" славиле са 3:2 и сада им је довољан и реми како би избориле пласман у финале и напале први трофеј ове сезоне.
03. 02. 2026. у 07:00
ГРОБАРИ СЕ ТУКЛИ СА ПОЉСКИМ ХУЛИГАНИМА! Туча навијача о којој прича Европа (ФОТО)
Једна туча навијача изазвала је велику пажњу међу европским хулиганима.
04. 02. 2026. у 18:55
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)