БОРБА ЗА МЕДАЉЕ И ПАРИЗ: У Београду сутра почиње Светско првенство у веслању

Слободан Крстовић

02. 09. 2023. у 22:34

У БЕОГРАДУ сутра (9.30) на регатној стази на Ади Циганлији почиње Светско првенство у веслању. Најбољи такмичари планете бориће се за медаље, али и олимпијску визу за Игре 2024. у Паризу.

БОРБА ЗА МЕДАЉЕ И ПАРИЗ: У Београду сутра почиње Светско првенство у веслању

Фото: Д.Ковачевић

Нашу земљу представљаће Јована Арсић и Николај Пименов у скифу, Милош Васић, Мартин Мачковић у двојцу без кормилара и Александар Филиповић, Александар Беђик у дубл скулу. Највише се очекује од двојца, којег сви виде у суботњем финалу.

Иначе, сутра су квалификације, а финалне трке су од петка до недеље.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЛИЛ У ПРОБЛЕМУ, ЗВЕЗДА У НАЛЕТУ: Почиње двобој за осмину финала Лиге Европе!

ЛИЛ У ПРОБЛЕМУ, ЗВЕЗДА У НАЛЕТУ: Почиње двобој за осмину финала Лиге Европе!

ЛИЛ и Црвена звезда у четвртак започињу плеј-оф битку за пласман у осмину финала Лиге Европе, а први чин игра се на "Пјер Мороа" стадиону од 21.00. Французи су лигашку фазу завршили на 18. месту, док је српски шампион био 15, са два бода више, тако да нас очекује веома изједначен двомеч.

19. 02. 2026. у 07:30

Коментари (0)

БАШТА НЕБОЈШИНЕ БОЈЕ: Ћопић је величанствен, писао је поезију у прози