БРАВО, МИЛИЦЕ! Гардашевићка освојила златну медаљу у скоку удаљ на ЕИ

26. 06. 2023. у 08:18

Српска атлетичарка Милица Гардашевић освојила је синоћ златну медаљу у дисциплини скок удаљ на Екипном првенству Европе у пољској Силесији које се одржава у оквиру Европских игара.

Српска атлетичарка је освојила златно одличје скоком од 6,82 метра. Она је имала најбољи резултат у својој дисциплини у све три дивизије Екипног првенства Европе.

Гардашевићева је Србији донела осму медаљу на Европским играма. Србија је до сада освојила два злата, једно сребро и пет бронзаних медаља и тренутно заузима 19. место у генералном пласману.

БОНУС ВИДЕО: Партизан је шампион АБА лиге