БРЕГАР: "Играчице су заслужиле пуне трибине на Бањици!"
Женска рукометна репрезентација Србије уписала је победу над Турском 33:24 у првом мечу плеј-офа за пласман Светско првенство.
ФОТО: РСС
Реванш утакмица заказана је за 12. април од 18 часова у београдској дворани Бањица где ће српски тим имати прилику да пред домаћим навијачима "овери" пласман на шампионат света који се игра крајем ове године у Шведској, Норвешкој и Данској.
Селектор Урош Брегар смирено је анализирао игру тима после победе у Гиресуну.
- Нисам задовољан првим полувременом јер смо правили превише техничких грешака, али оно што је било добро, био је резултат. У паузи смо разговарали о томе шта је потребно поправити. Приоритет је био убрзати игру и смањити број грешака што смо до краја успели. Посебно сам срећан што су све играчице добиле прилику да заиграју. Велику захвалност дугујем старијим играчицама које су пристале да дођу да помогну да се квалификујемо на Светско првенство и мислим да су заслужиле да их поздраве пуне трибине у среду на Бањици - истакао је словеначки стручњак.
По завршетку меча обратила се и најефикаснија рукометашица овог сусрета Сања Радосављевић и послала јасну поруку публици у Србији.
- Прва утакмица је готова, али је најважнија она коју играмо у среду. Добар меч за нас, иако смо имали и неке лоше моменте, али оно што је важно јесте да смо постигле крајњи цињ, а то је да забележимо победу. Позвала бих све навијаче да дођу и да нас подрже у што већем броју - поручила је за Сања Радосављевић.
БОНУС ВИДЕО: "ТО ЈЕ МОГЛО ДА НАС СКРЕНЕ У НЕГАТИВУ!" Тренер Звезде о мечу за памћење у Суботици
Препоручујемо
АУ, КАКАВ ЖРЕБ! Ђоковић добио ривале у Монте Карлу, и то какве!
07. 04. 2023. у 17:19 >> 17:23
ПАРТИЗАН ДОБИО ВЕЛИКУ ПОДРШКУ ПРЕД МОНАКО: Новак Ђоковић изненадио црно-беле!
07. 04. 2023. у 14:29
ЈОКИЋ ДОБИО НАЈГОРЕ МОГУЋЕ ВЕСТИ: Николи ово заиста није требало пред плеј-оф
07. 04. 2023. у 16:30
ЈОШ ЈЕДАН ДОКАЗ ДА ЈЕ ЂОКОВИЋ НАЈБОЉИ: Новак двојицу великих ривала оставио далеко иза
07. 04. 2023. у 16:18
ТЕЖАК ЗАДАТАК ПРЕД БАРСЕЛОНОМ: "Жута подморница" зна како се побеђује лидер првенства - нечијој серији победа долази крај
НА стадиону „Серамика“, популарном Мадригалу, у недељу поподне биће одигран један од најзанимљивијих мечева кола у Ла лиги, где ће водећа Барселона гостовати трећепласираном Виљареалу.
21. 12. 2025. у 09:04
ДЕЛИЈЕ И ГРОБАРИ ПЛАЧУ! Звездаш довео деду од 96 година први пут на стадион Партизана - оно што се тамо десило, сви ће памтити (ВИДЕО)
Најновије вести из фудбала - прилично су емотивне.
22. 12. 2025. у 16:43
АМЕРИКАНАЦ ЈАСАН: "Украјинци, приватно, признају да ће изгубити Доњецк, али..."
ПОТПРЕДСЕДНИХ САД Џеј Ди Венс изјавио је данас да су територијална питања кључна тачка спорења у преговорима.
22. 12. 2025. у 19:29
Коментари (0)