СРБИЈА ЈЕ ПОНОСНА: Нада Матић и Борислава Перић Ранковић освојиле златну медаљу на Светском првенству

Александар Илић
Александар Илић

09. 11. 2022. у 14:05

СРПСКЕ параолимпијке Нада Матић и Борислава Перић Ранковић освојиле су златну медаљу на Светском првенству у стоном тенису за особе са инвалидитетом које се одржава у Гранади.

СРБИЈА ЈЕ ПОНОСНА: Нада Матић и Борислава Перић Ранковић освојиле златну медаљу на Светском првенству

Фото: Танјуг

Оне су до најсјајнијег одличја стигле у женском дублу у класи WД 10.

У мешовитим дубловима бронзане медаље освојили су Борислава Перић Ранковић и Младен Ћирић, односно Нада Матић и Митар Паликућа у дисциплини XД7.

Првенство се наставља такмичењима у сингл конкуренцији.

БОНУС: НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ 

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КО ЋЕ НА МЕГДАН БАРСИ? Мадридски великани укрштају копља у полуфиналу Суперкупа Шпаније!

КО ЋЕ НА МЕГДАН БАРСИ? Мадридски великани укрштају копља у полуфиналу Суперкупа Шпаније!

ГРАДСКИ ривали Атлетико Мадрид и Реал Мадрид поново ће укрстити копља, овога пута у полуфиналу Суперкупа Шпаније (20.00) који се и ове године одржава Џеди. Улог је огроман, финале против Барселоне и прилика за први трофеј у 2026. години.

08. 01. 2026. у 08:00

Коментари (0)

ПОРЕКЛО ПАЈЕ ВУИСИЋА: Био плаве крви - из чувене породице, деда му је херој из Мојковачке битке