РУСИ НАШЛИ РЕШЕЊЕ: Због ове одлуке њихови спортисти више неће узимати страно држављанство чак и да санкције потрају
19. 09. 2022. у 15:47
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то назива Русија, и даље је веома актуелан, баш као и пратећи спортски сегменти који се тичу санкција руским и белоруским спортистима. Најновије вести на ту тему прилично су занимљиве, јер дотичу и западну јавност, а и ону у Руској Федерацији.
Повезане вести
УКРАЈИНЦИ ОДСЕЦАЈУ ГЛАВЕ И УДОВЕ СА ЛЕШЕВА САБОРАЦА: "Сањам то сваке ноћи! Да мајка зна да јој је син заиста мртав..."
"КАДА се вратим кући, имам кошмаре. Осећам очајничку потребу да урадим више."
25. 02. 2026. у 12:46
ТАКО ВИШЕ НЕ МОЖЕ! САД упутиле ДЕМАРШ Украјини због напада на Русију: "То је атак на наше интересе"
"ПРИМИЛИ смо то к знању", поручила је амбасадорка Украјине у Вашингтону.
25. 02. 2026. у 12:11 >> 12:11
ОТКРИВЕН БУНКЕР ГДЕ СЕ КРИО ЗЕЛЕНСКИ: Ево ГДЕ се налази - објављени и снимци (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Украјине Володимир Зеленски поручио је данас, поводом четврте годишњице рата у Украјини, да су упркос плановима Кремља да "заузме Кијев за три дана", Украјинци сачували своју државност, одбранили независност и доказали целом свету снагу свог отпора.
24. 02. 2026. у 16:42
ЗЕЛЕНСКИ ТВРДИ Колико су км2 ослободили Украјинци: "Ми рат не губимо, питање је хоћемо ли победити"
ЗЕЛЕНСКИ је навео да Украјина напредује дуж јужне линије фронта, али није прецизирао о ком се тачно сектору ради, нити је изнео временски оквир противофанзиве.
21. 02. 2026. у 22:56
ПУЦА ПО ШАВОВИМА Зеленски снимљен како псује: "Протерајте их..."
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски је, говорећи у емисији "Разговор" за портал "Политико", користио псовке захтевајући протеривање Руса из западних земаља.
16. 02. 2026. у 21:59
Најновије из рубрике
СТЕФАН ХИТНО ЕВАКУИСАН ИЗ ИРАНА! Каква драма бившег фудбалера Партизана на Блиском истоку
УЖАС на Блиском истоку се наставља!
03. 03. 2026. у 10:31
ГРОБАРИ ИМ ОВО НЕЋЕ ОПРОСТИТИ! Нећете веровати на ком је месту Партизан у пролећној сезони!
Црно-бели олако препустили лидерску позицију вечитом ривалу.
03. 03. 2026. у 10:05
У ЈЕКУ РАТА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ! Ево шта је Кристијано Роналдо урадио док су бомбе падале на Ријад
ХАОС на Блиском истоку се наставља и нема назнака да ће убрзо стати.
03. 03. 2026. у 10:05
КОСТОВ МОРА ДА ПРЕЛОМИ! Интер јури Звездиног бисера, хоће га још два гиганта! Ово је његова жеља!
Везиста црвено-белих на цени.
03. 03. 2026. у 09:37
ФУДБАЛСКИ СВЕТ У ШОКУ! Легендарни Иранац хитно раскида уговор са клубом и узима пушку да пуца на Американце
Од копачки до пушке!
03. 03. 2026. у 09:27
vladimir
19.09.2022. 19:54
Džabe vam "ukradene" medalje, nemojte se ni takmičiti - uzmite medalja koliko vam treba jer to je u skladu sa vašim moralom, junaštvom, demokratijom i svim onim što čini jedan LJIGAV i BEZLIČAN zapadni svet! Te /bezvredne/ medalje Rusi ne bi ni prihvatili jer od 24. februara o.g. počinje osnivanje PROGRESIVNOG čovečanstva /80% planete/ distanciran od IMBECILNOG "kapitalističkog" homosapiensa, koji je na putu degeneracije ljudske vrste!
Zoran
19.09.2022. 20:29
Kikiriki. Svi će otići.