ПОЧЕЛО ЕП У ВАТЕРПОЛУ: Србија декласирана - Шпанија победила нашу селекцију 32:3
ПОЧЕЛО је Еvrопско првенство у ватерполу које се одржава у сплитској Спаладијум арени. Најбољи ватерполисти Србије у акцију крећу у понедељак, a у суботу су први меч одиграле наше девојке. И - нису се прославиле.
Н. Параушић
Женска ватерполо репрезентација Србије веома лоше је отворила Европско првенство.
Српкиње су доживеле дебакл од олимпијских вицешампионки Шпанкиња - 3:32 у првом колу групе Б.
Следећи меч Српкиње играју у недељу од 10.00 против Француске, а у ситој групи су још Италија, Израел и Словачка.
У другу фазу такмичења пласираће се четири најбоље екипе по групама.
Препоручујемо
ОГЛАСИЛЕ СЕ ДЕЛИЈЕ ЗБОГ СТАНКОВИЋА: "Време је да покажем шта је лаж, а шта стварност"
26. 08. 2022. у 20:30
ВИЛАНДЕР БРАНИ НОВАКА: "Гоат трка изгубила смисао јер је Ђоковић спречен да игра"
26. 08. 2022. у 20:15
СТАРА ДАМА ЛЕЧИ ЕВРОПКЕ РАНЕ У РИМУ: Вучица је (скоро) непобедива на Олимпику, овде су славили само Интер и Наполи (плус Торино два пута)
РОМА дочекује Јувентус на Олимпијском стадиону у кључном сусрету у трци за квалификације за Лигу шампиона.
01. 03. 2026. у 06:00 >> 03:00
СРБИЈА ОДУШЕВИЛА РУСИЈУ! Ко, бре, неће са Русима? Ми, Срби, хоћемо!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. У најновије вести на тему "спортске санкције Русима" и Србија је уплетена.
02. 03. 2026. у 12:44
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције
У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.
01. 03. 2026. у 12:45
Коментари (0)