СРПКИЊЕ ЛЕТЕЛЕ ДО ФИНАЛА: Ивана и Милица у борби за медаљу на Европском првенству
Српске атлетичарке Милица Гардашевић и Ивана Вулета пласирале су се данас у финале Европског првенства у Минхену, у дисциплини скок удаљ.
FOTO: Tanjug/AP
Гардашевић је у квалификацијама заузела треће место, након што је у првој серији прескочила 6,83 метра и изједначила свој најбољи резултат.
Вулета се у финале пласирала као четврта, пошто је у трећој последњој серији скочила 6,67 метара.
Најбољи резултат у квалификацијама остварила је актуелна светска првакиња Немица Малаика Михамбо са прескочених 6,99 метара, док је друго место после скока у последњој серији заузела Украјинка Марина Бех-Романчук (6,87).
Финале скока удаљ на програму је у четвртак увече.
FOTO: Tanjug/AP
КО ЋЕ НА МЕГДАН БАРСИ? Мадридски великани укрштају копља у полуфиналу Суперкупа Шпаније!
ГРАДСКИ ривали Атлетико Мадрид и Реал Мадрид поново ће укрстити копља, овога пута у полуфиналу Суперкупа Шпаније (20.00) који се и ове године одржава Џеди. Улог је огроман, финале против Барселоне и прилика за први трофеј у 2026. години.
08. 01. 2026. у 08:00
АМЕРИКАНЦИ У ШОКУ: Ево шта је Владимир Путин управо урадио
Русија и Америка, али и Француска, део су најновије вести која великом брзином обилази планету.
08. 01. 2026. у 23:35
ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице
БЛИЗАК пријатељ и сарадник Чедомира Јовановића, Александар Кос, последњих месеци нашао се у жижи интересовања јавности. О његовом професионалном ангажману, али и приватном животу, у последње време све се чешће спекулише, док је јавности и даље мало познато чиме се заправо бави и какав је његов пут био до позиције на којој се данас налази.
09. 01. 2026. у 08:42
Коментари (0)