ЛИГА НАЦИЈА: Српкиње прегазиле Бугарску

Женска одбојкашка репрезентација Србије победила је данас у Анкари Бугарску са 3:0 у сетовима (26:24, 25:15, 26:24), у утакмици трећег кола Лиге нација.

ЛИГА НАЦИЈА: Српкиње прегазиле Бугарску

ФОТО: ОСС

У екипи Србије Ана Бјелица постигла је 17 поена, Сара Лозо 15, а Катарина Лазовић 12 поена.

Најефикасније у екипи Бугарске биле су Гергана Димитрова и Силвана Чаушева са по девет поена, док је осам постигла Мирослава Паскова.

Србија има две победе и пораз, а Бугарска победу и два пораза.

У четвртом колу у недељу Србија ће играти против Холандије, а Бугарска ће дан раније играти против Турске.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ПОСЛЕДЊИ СНИМАК МИЛОШЕВИЋА ПРЕ ОДЛАСКА У ХАГ: Запалио цигару у америчкој бази, збијао шале са војницима (ВИДЕО)