ДЕЛФИНИ СЛАВИЛИ НАКОН ДРАМЕ: Србија савладала Шпанију, Светска лига све ближе

29. 04. 2022. у 22:50

ВАТЕРПОЛИСТИ Србије савладали су Шпанију након велике спортске драме резултатом 11:10 (3:1, 3:3, 4:3, 1:3) и пласирали се у финале европског дела квалификација за пласман на финални турнир Светске лиге

Најефикаснији у тиму Дејана Савића био је Марко Радуловић са три поготка. Један маwе постигли су Душан Мандић, Никола Јакшић и Страхиња Рашовић. Немања Вицо и Драшко Гогов су уписали по један.

Алваро Гранадос и Марк Ларубме су за "фурију" постигли по три.

Водили су у последњој деоници наши ватерполисти 10:7, након тога уследила је серија Шпаније и изједначење на четири минута пре краја. На сцену је потом ступио Ниокла Јакић, који је поставио коначан резултат.

Србија је имала предност од 10:7 у последној деоници након чега су уследила три брза гола Шпанаца и изједначење на четири минута до краја. Гол одлуке је постигао Никола Јакић и потом више нисмо видели голове пуна два минута. Имали су противници наше селекције и петерац, али нису успели да га реализују.

БОНУС ВИДЕО: СПОРТИСТА 2021. ГОДИНЕ: Филип Филиповић је један од најтрофејнијих српских олимпијаца

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17