БРЕГАР САОПШТИО СПИСАК: Ово су рукометашице које ће представљати Србију на Светском првенству

Часлав Вуковић

30. 11. 2021. у 15:29

СЕЛЕКТОР женске рукометне репрезентације Србије, Урош Брегар саопштио је списак играчица које ће представљати нашу земљу на предстојећем Светском првенству.

БРЕГАР САОПШТИО СПИСАК: Ово су рукометашице које ће представљати Србију на Светском првенству

ФОТО: РСС

На списку се налази 18 рукометашица на које рачуна словеначки стручњак.

Голмани: Јована Рисовић, Кристина Граовац и Јелена Ђурашиновић,

Лева крила: Тамара Коцић и Александра Стаменић,

Пивоти: Марија Петровић, Марија Јовановић и Јелена Агбаба,

Десна крила: Наташа Ловрић и Ана Којић,

Бекови: Јована Стоиљковић, Ивана Митровић, Јована Јововић, Јована Ковачевић, Тамара Радојевић, Кристина Лишчевић, Марија Агбаба и Анђела Јањушевић.

Уз селектора Уроша Брегара стручни штаб чине, тренер Драган Марков, тренер голмана Бранка Јовановић, кондициони тренер Јован Новаковић, физиотерапеути Страхиња Марковић и Драган Илић и доктор Маја Николић.

Србија пут Шпаније креће 1. децембра у јутарњим часовима, а Светско првенство се одржава од 1. до 19. децембра.

Наша репрезентација налази се у групи Б са селекцијама Русије, Камеруна и Пољске. Први меч играће у петак против Пољске од 20.30.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ У БЕРГАМУ: Да ли ће Богиња провинције прекинути црни низ или ће Интер седми пут заредом савладати регионалног ривала?

СПЕКТАКЛ У БЕРГАМУ: Да ли ће "Богиња провинције" прекинути црни низ или ће Интер седми пут заредом савладати регионалног ривала?

У јеку још једне изузетно тесне трке за Скудето, Интер наставља поход ка повратку на трон Серије А, а последњи испит у 2025. години чека их у Бергаму, где ће од 20.45 на "Гевис стадиону" гостовати Аталанти.

28. 12. 2025. у 07:20

КАКО ДАНАС ИЗГЛЕДА АЉОША ВУЧКОВИЋ Глумица објавила снимак из позоришта: Велики и добри наш!

КАКО ДАНАС ИЗГЛЕДА АЉОША ВУЧКОВИЋ Глумица објавила снимак из позоришта: "Велики и добри наш!"

ГЛУМИЦА Драгана Мићаловић дирнула је пратиоце објавом на друштвеним мрежама, где је поделила емотиван снимак легендарног глумца Аљоше Вучковића из позоришта. На видеу се види како глумац пева на сцени.

28. 12. 2025. у 08:48

Коментари (0)

СРБИЈА ДА ПОДРЖИ ДВЕ УГРОЖЕНЕ ДРЖАВЕ: Шешељ упозорио на тешку ситуацију и претње новим бомбардовањем