УДОВИЧИЋ ПОСЛАО ЈАКУ ПОРУКУ: Добродошли у Србију, земљу у којој се спорт живи и слави
МИНИСТАР омладине и спорта Вања Удовичић обратио се делегатима из целог света који су се окупили на Изборном конгресу Светске рвачке федерације, који се данас одржао у Београду, уочи Светског првенства за такмичаре до 23 године, чије ће домаћин бити Србија.
ФОТО: МОС
- Добродошли у Србију, земљу у којој се спорт живи и слави. Хвала вам што сте препознали наше залагање и потпуну посвећеност да из године у годину постижемо све боље спортске резултате, што сте нам указали поверење да будемо ваши домаћини и дали прилику да још једном покажемо Србију у најлепшем светлу и свима вама који сте највиши представници светског рвања.
ФОТО: МОС
Поносни смо на то што Србију данас препознају сви по спортским шампионима, али се ту нећемо зауставити.
Циљ од кога ни у једном моменту не одступамо је да обарамо рекорде на свим спортским пољима, али и даље развијамо и унапређујемо спортску инфраструктуру и то објектима попут Мултифункционалне дворане која ће бити јединствена, једна од најфункционалнијих и најлепших дворана у региону и у Европи за бороличке спортове.
За Србију је велика част што ћемо и наредне године бити домаћини Светског првенства у рвању за сениоре чиме ћемо у континуитету бити домаћини најбољим рвачима света који су будућност овог спорта који су данас окупљени у Београду и онима који су најбољи рвачи света, наредне године.
Сигуран сам да ћемо оправдати ово указано огромно поверење и да ће Србија за све бити земља у коју се радо враћате и по најбољем памтите! - истакао је у свом уводном обраћању министар Удовичић.
БОНУС ВИДЕО: ЂОКОВИЋ ИЗНЕНАДИО ШЕТАЧЕ: Новак у друштву супруге и деце возио бицикл поред београдске Бетон хале
(Пинк)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЈОКИЋ ПОНОВО ОДУШЕВИО ПЛАНЕТУ: Српски кошаркаш пружио још једну бруталну партију (ВИДЕО)
31. 10. 2021. у 07:28
ОВОМЕ СЕ НИКО НИЈЕ НАДАО: Новак Ђоковић повукао неочекивани потез пред мастерс у Паризу
30. 10. 2021. у 14:56
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона
АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).
10. 07. 2026. у 12:00
ПАРТИЗАН ДОБИО ПОНУДУ КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА?! Милиони стижу у Хумску за Угрешића
Српски фудбалер, Огњен Угрешић, ускоро би могао да пређе из Партизана у Болоњу.
09. 07. 2026. у 17:21
МУРИЊО НЕЋЕ ДА ЋУТИ: "Срамота, ово је пљачка - усред бела дана! Зашто само Аргентини? Фудбал заслужује боље..."
ФУДБАЛЕРИ Аргентине после нестварног преокрета елиминисали су Египат у осмини финала Светског првенства.
08. 07. 2026. у 18:20
Коментари (0)