ЗВЕЗДА ГОСТ САВОНЕ: Двомеч за пласман у лигу шампиона
САВОНА је последња препрека ватерполистима Црвене звезде ка групној фази Лиге шампиона.
FOTO: M. Vukadinović
Црвено-бели сутра путују за Италију, где ће у суботу (18.30) у првом мечу плеј-офа одмерити снаге са славним клубом са Апенинског полуострва. Реванш је 20. октобра у Београду, а победник ће изборити елиту. Поражени се сели у Еврокуп.
- Изузетно јак противник. Имају прекаљене играче као што су Молина, Фондела и Рицо, који доказују да могу и даље да играју на врхунском нивоу, док су млади агилни, агресивни... Мислим да смо прошле недеље на турниру у Загребу играма показали да заслужујемо групну фазу Лиге шампиона. Природно је да ћемо ићи на победу, јер у двомечу нема калкулисања. Имамо квалитет, знање и верујем да ћемо изборити елиту - истиче стратег црвено-белих Александар Филиповић.
Црвено-бели су синоћ у Суперлиги лако изашли на крај са Наисом (16:8).
- У суштини користимо нам је тај дуел. Одмарали смо неке играче, шансу пружили млађима. Овог месеца нас очекује паклени ритам, јер ћемо за 24 дана одиграти 10 утакмица. Најважније је да смо сви здрави и спремни за изазов - наглашава Филиповић.
Препоручујемо
"НОВАК ЂОКОВИЋ ЈЕ САВРШЕН ТЕНИСЕР" - Звучи невероватно, али ово је изјавио Рафаел Надал!
14. 10. 2021. у 17:26
МИЛАНЕЗИ ОВЕ СЕЗОНЕ НЕ ЗНАЈУ СА НОВАЈЛИЈАМА У ЛИГИ: Један податак ипак радује навијаче - ево шта се последњи пут десило у шампионској сезони
СA жељом да увећа предност на врху табеле Серије А, Милан ће наставити борбу за Скудето у недељу поподне, када на стадиону "Ђузепе Меаца" дочекује Сасуоло.
14. 12. 2025. у 07:00
ЗВЕЗДА УКРАЈИНЕ ПРОБАЛА ДА УБИЈЕ РУСКОГ ПУКОВНИКА: Русија не прашта! Ево шта се десило украјинској шампионки
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, изнедрила је и једну несвакидашњу ситуацију која има везе са спортом. Јер, најновије спортске вести из Русије тичу се украјинске шампионке, која је осујећена у покушају терористичког напада.
14. 12. 2025. у 16:00
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)