СП У ФУТСАЛУ: Србија пала после продужетка

Оља Мркић

24. 09. 2021. у 21:18

ФУТСАЛ репрезентација Србије елиминисана је са Светског првенства у Литванији. Бољи од орлова били су Португалци који су славили са 4:2 после продужетака.

СП У ФУТСАЛУ: Србија пала после продужетка

ФОТО: ФСС

Иако аутсајдери, Србија је показала изузетно добру игру и претила је свих 50 минута, ипак, Португал је показао смиреност и искуство и утакмицу је "решио" већ средином првог продужетка.

Водио је Португал 2:0 на полувремену, али је Лазаревић вратио нашу репрезентацију у игру са два брза гола и тиме је послао нашу селекцију у продужетке.

Поред њега, значајну улогу је имао и голман Аксентијевић који је бранио невероватно на голу Србије и неколико пута је спасио нашу репрезентацију, али све је пукло, осетио се умор и тај нерешен резултат је био максимум који су могли да пруже наши репрезентативци.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.

03. 01. 2026. у 18:47

Коментари (0)

МАДУРО ВЕЗАН, НЕ ВИДИ И НЕ ЧУЈЕ: Ова слика је највећа Трампова срамота