МИНА ПОПОВИЋ : У финалу најјаче и најбоље што можемо
ОДБОЈКАШИЦА Србије Мина Поповић изјавила је да је неизвестан меч против Турске био очекиван и да ће српске репрезентативке финале покушати да одиграју најбоље што могу.
ФОТО: Тањуг/Милош Милосављевић
Србија је вечерас после преокрета и велике борбе победила Турску 3:1 за финале ЕП.
- Очекивано, знали смо да овако изгледати. Први сет је свима појео живце и био неизвестан, Ништа ново за нашу утакмицу против Туркиња. Већ крајем другог сета успеле смо да наметнемо нашу игру и у четвртом сету је било очигледно да немају велике шансе", рекла је Поповић након уласка у финале.
Изабранице Зорана Терзића ће сутра од 20 сати играти са бољим из дуела Италија- Холандија и имаће прилику да освојии треће узастопно злато на ЕП.
- Сад већ можемо да размишљјамо о томе, јер смо у финалу. У финалу нема лаких противника и ко год да дође, наша припрема је иста. Улазимо са истим ставом - најјаче и најбоље што можемо. Атмосфера је феноменална, ја сам 2011. године била у публици када је реперезентација играла у Србији, а сада сам на терену. Стварно је феноменално, закључила је Поповић.
Препоручујемо
ОСМЕХ ЗЛАТА ВРЕДАН: Девојке, Србија је поносна на вас (ФОТО)
03. 09. 2021. у 19:50
ТИЈАНА БОШКОВИЋ: Не желим да причам о мојим поенима, поносна сам на саиграчице!
03. 09. 2021. у 19:33
ЗОРАН ТЕРЗИЋ: Овако се не игра, овако се губи Европско првенство!
22. 08. 2021. у 22:04
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе
ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.
23. 02. 2026. у 08:00
ШТА ЋЕ ЗАПАД САДА РЕЋИ? Нимало наивни Руси масовно дошли у Београд (ФОТО)
Најновије вести везане за Русију - везане су и за Београд, Србију.
22. 02. 2026. у 12:25
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)