НАСТАВЉА СЕ НИЗ: Четврти максимални тријумф Српкиња на ЕП
СРПСКЕ одбојкашице наставиле су низ новом победом на Европском првенству, пошто су у Београду за сат и 20 минута игре савладале селекцију Азербејџана са максималних 3:0 (25:17, 25:20, 25:19).
ФОТО: АП
Овим тријумфом настављен је још један фантастичан низ пошто је Србнија остварила 20. узастопну победу на европским првенствима. Последњи пораз Српкиње су забележиле у полуфиналу ЕП 2015. од Русије.
У трећем сету Зоран Терзић је направио неколико измена, и пружио шансу играчицама са клупе. Испоставиће се да је управо то био најбољи сет реперезентације Србије. Било је егал до 13:13, када после једног маратонског поена, који је припао Србији, изабранице селектора Терзића улазе у Серију 8:0 која је означила и крај меча. На крају трећег сета 25:19.
Сутра од 20 часова девојке играју против Русије и то је меч који ће одлучити победника групе.
Препоручујемо
ПАНТИЋ НА КЛУПИ, ЗДЈЕЛАР СПРЕМАН: Везни ред Партизана комплетан дочекује Санта Клару
24. 08. 2021. у 20:17
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу
После неочекиваног ремија против ДР Конга на старту Светског првенства, Португал ће у другом колу групе "К" против Узбекистана на "НРГ стадиону" у Хјустону тражити прву победу која би значила велики корак ка нокаут фази.
23. 06. 2026. у 06:30
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)