НАСТАВЉА СЕ НИЗ: Четврти максимални тријумф Српкиња на ЕП

24. 08. 2021. у 21:30

СРПСКЕ одбојкашице наставиле су низ новом победом на Европском првенству, пошто су у Београду за сат и 20 минута игре савладале селекцију Азербејџана са максималних 3:0 (25:17, 25:20, 25:19).

Овим тријумфом настављен је још један фантастичан низ пошто је Србнија остварила 20. узастопну победу на европским првенствима. Последњи пораз Српкиње су забележиле у полуфиналу ЕП 2015. од Русије.

У трећем сету Зоран Терзић је направио неколико измена, и пружио шансу играчицама са клупе. Испоставиће се да је управо то био најбољи сет реперезентације Србије. Било је егал до 13:13, када после једног маратонског поена, који је припао Србији, изабранице селектора Терзића улазе у Серију 8:0 која је означила и крај меча. На крају трећег сета 25:19.

Сутра од 20 часова девојке играју против Русије и то је меч који ће одлучити победника групе.

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01