ПАЛЕ ОЛИМПИЈСКЕ ШАМПИОНКЕ! Лазовићева и другарице шокирале сјајне Кинескиње

07. 06. 2021. у 18:31

СРБИЈА је засијала у Риминију. Младе одбојкашице су у осмом колу Лиге нација на колена бациле олимпијског победника, Кину - 3:1 (25:22, 25:18, 20:25, 25:22).

Српкиње данас (19.30) играју са Белгијом.

Девојке су после лошег почетка првог сета (4:9) заиграле отреситије, убојитије на сервису, блоку и у нападу и потпуно су пореметиле искусне Кинескиње. Српкиње су изванредно играле све до трећег сета, када су ушле у серију грешака и омогућиле противницама да изборе частан пораз. Катарина Лазовић и другарице у четвртом сету 1:5 претвориле у 12:8 и предност сачувале до краја. nС. К.

КИНА - СРБИЈА 1:3

ДВОРАНА Сајма у Риминију. Без публике. Судије: Казамикела (Аргентина) и Зиварз (Канада).

КИНА: Дијао 4, Јанг 12, Гао 3, Ј. Ванг 9, Ли 13, Жанг, Кси. Лију 12, Јао, Женг, Лин (либеро), М. Ванг (либеро), Ј. Лију 5, Дуан 6. Поени - напад: 48, блок: 13, сервис: 3, грешке ривала: 23.
СРБИЈА: Лазовић 26, Царић 22, Узелац, Јакшић 4, Коцић 9, Лозо 16, Ђорђевић, Медић 5, Марковић, Букулић, Делић, Ђурђевић (либеро), Гочанин (либеро), Миросављевић. Поени - напад: 66, блок: 8, сервис: 8, грешке ривала: 12.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17