''КОНАЧНО СИ УСПЕО, ПРИЈАТЕЉУ!'' Дел Потро честитао Ђоковићу на злату на Олимпијским играма у Паризу

Филип Милошевић

04. 08. 2024. у 19:16

Бивши аргентински тенисер Хуан Мартин дел Потро честитао је најбољем српском тенисеру Новаку Ђоковићу освајање златне медаље реченицом "Коначно си успео пријатељу!"

КОНАЧНО СИ УСПЕО, ПРИЈАТЕЉУ! Дел Потро честитао Ђоковићу на злату на Олимпијским играма у Паризу

Фото: EPA-EFE/JUSTIN LANE

- Коначно си успео пријатељу! Ти си невероватан! - написао је Аргентинац на друштвеној мрежи "X" (бивши Твитер).

Упркос чињеници да су Аргентинац и Србин две деценије велики пријатељи, занимљиво је да је Аргентинац два пута спречио Ђоковића да освоји олимпијску медаљу.

Прво га је 2012. године у Лондону победио у мечу за бронзану медаљу, а затим га је елиминисао у првом колу на Играма у Рио де Жанеиру 2016. године. 

БОНУС ВИДЕО: "НАДАМО СЕ ДА ЋЕ КОЛЕНО САРАЂИВАТИ" Милена и Милош из Ниша пред финале Олимпијских игара

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.

07. 12. 2025. у 10:00

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.

07. 12. 2025. у 19:40

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)