ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ ДА ЉУДИ ОВО РАДЕ У ОЛИМПИЈСКОМ ФИНАЛУ? Публика се неспортски понела према Новаку Ђоковићу

Ђ. Самоиловић

04. 08. 2024. у 14:45

НОВАК Ђоковић бори се са Карлосом Алкаразом за златну медаљу на Олимпијским играма. Иако има навијача који бодре српског аса, има и оних који су се током једног поена веома лоше понели према нашем тенисеру.

ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ ДА ЉУДИ ОВО РАДЕ У ОЛИМПИЈСКОМ ФИНАЛУ? Публика се неспортски понела према Новаку Ђоковићу

FOTO: Tanjug/AP

Наиме, Ноле се изнервирао након што је пропустио четврту брејк прилику окренуо се ка свом тиму и исказао незадовољство због пропуштене шансе. Публика (барем они који не навијају за Београђанина) је почела звижди, иако Ђоковић није урадио ништа лоше.

Новак се на све то само насмејао и наставио велику борбу за оно што му недостаје - олимпијску златну медаљу.

Велико финале Олимпијских игара заказано је ове недеље и неће почети пре 14 часова. Тај меч можете да пратите уживо на порталу "Новости".

БОНУС ВИДЕО: "НАДАМО СЕ ДА ЋЕ КОЛЕНО САРАЂИВАТИ" Милена и Милош из Ниша пред финале Олимпијских игара

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: Жута хорда се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг

ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: "Жута хорда" се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг

БАЈКОВИТА европска прича Боде глимта наставља се у среду увече, када норвешки шампион дочекује Спортинг из Лисабона у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Стадион "Аспмира" биће поприште новог европског спектакла, а домаћин се нада да може да настави сензационалан поход кроз елитно такмичење.

11. 03. 2026. у 07:00

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)