НИКАКО НЕ ВАЉА: Ангелина Топић овјавила фотографију после повреде на Олимпијским играма (ФОТО)

02. 08. 2024. у 16:21

Српска атлетичарка Ангелина Топић пласирала се у финале дисциплине скок у вис, али све и даље брине повреда коју је зарадила на загревању пре него што је изашла на терен, а сада је објавила слику која показује да је ситуација озбиљна.

НИКАКО НЕ ВАЉА: Ангелина Топић овјавила фотографију после повреде на Олимпијским играма (ФОТО)

Screenshot / Eurosport

Топићева је непосредно после уласка у финале отишла на преглед, а потом је објавила фотографију у колицима са докторима и својим оцем и тренером Драгутином Топићем.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by angelina<3 (@angelinatopic)

Оно што храбри пред финале, јесте то што су сви на фотографији насмејани, те постоји нада да ће млада атлетичарка, уз помоћ доктора, успети да буде спремна за назначајнији скок у својој каријери.

Финале дисциплине скок у вис је на програму у недељу од 19.55.

БОНУС ВИДЕО: ЗА РАЗЛИКУ ОД МЕЧА СА НАДАЛОМ... Изненађујући број људи иде на Ђоковић - Циципас

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОТКРИВЕНО! Ево зашто Душан Мандић и Милош Ћук нису били на пријему код председника Александра Вучића после Европског првенства у ватерполу!

ОТКРИВЕНО! Ево зашто Душан Мандић и Милош Ћук нису били на пријему код председника Александра Вучића после Европског првенства у ватерполу!

Србија и Мађарска одиграле су узбудљиво финале Европског првенства у ватерполу 2026. у Београду, а по завршетку те утакмице и титуле која је припала "делфинима", за њих је приејм организовао српски председник, Александар Вучић. На том пријему није било двојице златних ватерполиста.

26. 01. 2026. у 19:49

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: Имам проблем што ради на националној телевизији

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"

ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.

25. 01. 2026. у 20:42

Коментари (0)