ФМП СЕ ПОЈАЧАО: Димитрије Николић обукао дрес "пантера"

Танјуг

21. 05. 2021. у 17:09

Кошаркаш Слободе из Ужица Димтрије Николић прво је појачање ФМП-а за наредну сезону, саопштио је клуб из железника.

ФМП СЕ ПОЈАЧАО: Димитрије Николић обукао дрес пантера

ФОТО: АБА лига/Драгана Стјепановић

Николић игра на позицији центра, има 23 године а у каријери је до сада играо земунску Млаодст, Партизан и крагујевачки Раднички.

У минулој сезони АБА 2 лиге у дресу ужичке Слободе просечно је бележио 13,4 поена и 5,2 скокова, а са ФМП-ом је потписао трогодишњи уговор.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али карамеле се неће предати без борбе

КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе

ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.

23. 02. 2026. у 08:00

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (0)

СРБИ У ЦЕНТРУ СКАНДАЛА СВЕТСКИХ РАЗМЕРА! Још Срба хитно избачено из тениса, урадили оно што никако нису смели!?