ЈОКИЋА НЕ ЗАНИМА МВП ТИТУЛА: То је велика ствар, али пре бих волео да освојим прстен (ВИДЕО)
СРПСКИ центар Никола Јокић остварио је нови трипл-дабл учинак, али његов Денвер је изгубио од Бостона.
ФОТО: Притскрин
И још на то Јокић је био константно нервозан, чак га је у једном тренутку и тренер Мајк Мелоун склонио из екипе.
"Нисам био фрустриран, то је само утакмица. Нормална утакмица, нормалан дан за мене", почео је Јокић и покушао да извуче нешто позитивно из ове утакмице.
"Нисмо имали много изгубљених лопти. То је добро против тима који вас тера да губите лопте. То је добро, остало је лоше. Лоше смо шутирали за три и није нас ишло, иако смо имали много асистенција", каже Никола.
Да ли је битније да подигну ниво игре чим почне плеј-оф или да то учине сада и изборе се за што боље место на Западу, питао је амерички новинар.
"Хоћемо да имамо предност домаћег терена и биће тешко јер је Запад веома јак, сви тимови играју добро. Сви имају шансе и никог није лако победити. Биће занимљиво до краја сезоне и много ће нам помоћи ако будемо имали предност домаћег терена".
О судијама, поново...
"Сви тимови се жале и кукају. Сви играчи то раде. Тако то иде на утакмицама. То су расправе, као и у сваком послу".
Да ли су се већ сви навикли на Гордона?
"Покушавају играчи са клупе и друга петорка да се уклопе са њим и да будемо најбољи што можемо. Он се још прилагођава".
О МВП трци питао га је српски новинар.
"Ако се деси – деси се. Мислим да је то велика ствар, али пре бих волео да освојимо прстен него да будем МВП. Видећемо. На неки начин ми је свеједно. Хвала људима што ме прате, покушавам да не размишљам о томе", закључио је Јокић.
Препоручујемо
ЈОШ ЈЕДНА ЈОКИЋЕВА МВП ПРЕДСТАВА Рекорд каријере Зека Лавина (ВИДЕО+ФОТО)
10. 04. 2021. у 06:22 >> 08:14
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
"АЛИ, ЈА САМ АМЕР!", "НЕ, ТИ СИ РУС! МАРШ ОДАВДЕ!" Скандал! Забранили му да учествује на Светском првенству!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" - шокирале су и Американце.
27. 02. 2026. у 13:48
ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)
АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.
26. 02. 2026. у 16:48
Коментари (0)