ЈОКИЋ НЕ ПРЕСТАЈЕ ДА ОДУШЕВЉАВА: Нова маестрална партија Србина, Богдановић водио Атланту до четвртог везаног тријумфа (ВИДЕО)

07. 04. 2021. у 07:36

НИКОЛА Јокић одиграо је још једну МВП партију. Блистао је српски центар у победи његовог Денвера над Детроитом резултатом 134:119.

На каквом нивоу игра момак из Самбора од почетка сезоне то је задивљујуће и титула МВП-ја лиге не би смела да се доведе у питање.

Но, да се сада посветимо утакмици одиграној у Колораду. Јокић је забележио нови дабл-дабл - 27 поена и 11 асистенција, а имао је и осам скокова.

Није било никакве неизвесности када је овај меч у питању. Нагетси су од судијског подбацивања почели да мељу ривала. Изгубили су само последњу четвртину, али тада је победник већ био познат.

Морају сви у редовима Нагетса да буду срећни што имају Николу у тиму јер им нестварним играма омогућује да се боре за врх НБА лиге.

Најефикаснији у победничкој екипи био је управо Никола Јокић са 27 поена, пратио га је Мајкл Портер џуниор са 25. На другој страни најбољи је био Џереми Грент који је постигао 29 поена, док је Садик Беј додао 25.

Учинак Денвера је 32-18, а Пистонса 15-36.

Још једну одличну утакмицу одиграо је и Богдан Богдановић и уз Тре Јанга био је најзаслужнији за победу над Њу Орлеансом - 123:107.

Српски бек је на терену провео око 30 минута, постигао је 21 поен, из игре је шутирао 8/11, а за три поена - 5/8. На све то је додао и по четири скока и асистенције.

Хоксима је ово био четврти везани тријумф и очигледно да је форма у успону.

Тре Јанг је био најефикаснији код победника са 30 поена, Богдан Богдановић је додао 21. Код Пеликанса одличан је био Зајон Вилијамсон који је меч окончао са 34 поена, пратио га је Ерик Бледсо са 14.

Атланта после ове победе има скор 27-24, а учинак Њу Орлеанса 22-28.

У ноћи између уторка и среде на НБА паркетима се нашао и Немања Бјелица који је са својим Мајамијем поражен од Мемфиса са 112:124.

Крилни центар је играо 13 и по минута и за то време је постигао четири поена, ухватио две лопте и забележио једну асистенцију.