ДЕНВЕР ПОСТАЈЕ "СУПЕРТИМ": Након центра са шампионским прстеном стиже и Ерон Гордон!
ОРЛАНДО је дефинитивно ушао у ребилд фазу. Отишао је Вучевић, као и Фурније, а како јављају амерички медији и Ерон Гордон.
ФОТО: АП
Ова вест посебно би требало да занима навијаче са ових простора, јер је по свему судећи његов нови тим Денвер Нагетс.
За услуге гордона био је заинтересован и Бостон, али међу америчким новинарима сада постоји концензус да ће каријеру наставити код Николе Јокића.
Препоручујемо
ЈОКИЋ ДОБИЈА ВЕЛИКУ ПОМОЋ У ПОХОДУ НА ТИТУЛУ: Троструки НБА шампион долази у Денвер!
25. 03. 2021. у 15:57
СА ЊИМ БИ БИЛИ КОНКУРЕНТИ ЗА ТИТУЛУ: Јокићу стиже први пик на драфту!
22. 03. 2021. у 18:04
ЧЕКАЈ, СТАНИ! Сви су их отписали, али Вулвси нижу победе и нису одустали од опстанка у Премијер лиги!
ТРЕЋИ узастопни лигашки тријумф фудбалери Вулверхемптона покушаће да остваре на "Џи теку" где ће их од 21.00 угостити Брентфорд.
16. 03. 2026. у 10:22
ЗАПАД У ШОКУ! Не може да верује шта је Русија управо урадила
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Италије. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања.
16. 03. 2026. у 12:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)